Vytvořili jsme komplexní longevity systém, který má jediný cíl: zlepšit vaše zdraví tak, abyste žili kvalitní a spokojený život bez ohledu na věk.
Máme k dispozici klinické studie a výzkumy zaměřené na longevity (zdravou dlouhověkost). Naše programy zakládáme na ověřených vědeckých metodách.
Propojujeme nejmodernější diagnostické metody a unikátní personalizované terapie, abychom dosáhli radikálních zlepšení a měřitelně prodloužili váš aktivní a zdravý život.
V úzké spolupráci s předními vědeckými institucemi a společnostmi zaměřenými na longevity jsme vytvořili nejmodernější longevity programy na světě.
Petr Šrámek, podnikatel a řídící partner LongevityTech.fund, spoluzaložil s MUDr. Františkem Zámolou naši kliniku v roce 2021, aby lidem umožnili přístup k moderním terapiím a diagnostickým metodám rychleji než zkostnatělé zdravotnictví. Vytvořili tak cestu, na níž naši klienti získávají přístup k těmto terapiím mnohem dříve než kdekoli jinde na světě.
Když stárneme, je přirozené, že prožíváme fyzické i psychické změny. Ale pro příliš mnoho lidí vyšší věk znamená špatný zdravotní stav a neschopnost užívat si života. Současný zdravotnický systém je nefunkční. Je navržený tak, aby léčil povrchové symptomy namísto skutečných příčin stárnutí a nemocí.
Lidé jsou komplexní organismy, které žijí v komplexním prostředí a v určitém čase. Řešením zdravotních komplikací není kouzelná pilulka nebo zázračná operace. Řešením jsou personalizované a přesně nakombinované intervence, které fungují systematicky a dlouhodobě.
Pomocí nejmodernějších technologií v longevity medicíně a s týmem světových odborníků vám pomáháme zlepšovat a optimalizovat své zdraví, abyste mohli žít naplno v jakémkoli věku.
Petr podniká v oblasti technologií už více než 33 let. Buduje vědu, financování a obchodní infrastrukturu, aby podpořil rychlejší přijetí technologií zlepšujících zdraví. Je zakladatelem Longevitytech.fund, bývalým Entrepreneur in Residence na Singularity University, spoluzakladatelem Longevityforum.eu a členem představenstva Celeris Therapeutics (USA), Animal Biosciences (USA), AgeCurve (UK), iamYiam (UK). Pomáhá inovativním týmům v sektoru Longevity vyrůst v suverénní společnosti s globálními ambicemi. Jako mentor radí společnostem ve Foresight Institute a On Deck Longevity Biotech.
František má 30 let zkušeností ve vrcholovém sportu, zejména ve fitness, kulturistice a atletice. Specializuje se na suplementaci pro sportovce i běžnou populaci. Vede ambulanci nutriční genetiky, farmakogenetiky, sportovní genetiky a genetiky životního stylu v Praze. Pracoval pro mezinárodní farmaceutické společnosti (Glaxo, Yamanouchi, Krewel Meuselbach) a genetické laboratoře (Vemodia, KitGen). Kromě toho spolupracuje s renomovanými společnostmi, které se zaměřují na analýzu DNA a biologii telomer (DNA Plus, Novogenia, Life Length, T.A. Science), a je spolupracujícím lékařem Centra zdravotnického zabezpečení české sportovní reprezentace.
Je absolventem Karlovy Univerzity a Vojenské lékařské Akademie. Lékařskou praxi absolvoval na Onkologii a na Oddělení klinické biochemie a diagnostiky FNHK a na Interním lékařství VN v Bratislavě. Studoval také na FTVS Univerzity Karlovy a má úplné trenérské vzdělání i Kurz sportovní medicíny.
Kromě češtiny a slovenštiny mluví plynule maďarsky a domluví se také anglicky a německy. Je členem České společnosti tělovýchovného lékařství a A4M v USA.
Dr. Uberto Mondolfi je uznávanou osobností v oblasti psychologického wellness. Je známý svým integrativním přístupem zdůrazňujícím holistickou integraci mysli, těla a ducha. Jeho snaha o dosažení dokonalosti vyvrcholila získáním doktorátu v oboru pokročilých poradenských studií a psychologických závislostí, což je obor vyžadující hluboké pochopení složitých mechanismů, které jsou základem lidského myšlení, emocí a závislostí, díky čemuž je vybaven nejmodernějšími metodikami a poznatky.
Erik je od roku 2019 součástí rychle rostoucí startup společnosti s názvem Wild Health. Díky tomu získal odborné znalosti v různých aspektech personalizovaného genomického zdraví, od stravy a cvičení přes spánek a stres po zdraví mozku, zdraví cév a longevity medicínu. Zastával různé role, které zahrnují zdravotní koučování, tvorbu obsahu, školení a vzdělávání. Když na vlastní oči viděl, jak účinná je ĺongevity medicína a jak málo lidí k ní má přístup, rozhodl se pomoci. Proto je další etapa jeho kariéry zcela věnována pomoci lékařům a zdravotnickým organizacím, aby mohli nabízet kvalitní vzdělání svým pacientům. Jeho cílem je zlepšit zdraví na celém světě. Mezi Erikovy předchozí pracovní zkušenosti patří práce v Mayo Clinic na Neuro JIP, osobní trénink a sociální práce s rizikovou mládeží. Co pojí všechna tato povolání, je vášeň pomáhat ostatním zlepšovat jejich životy.
Dr. Ana Baroni vystudovala medicínu a žurnalistiku a získala doktorát v oboru molekulární diagnostiky. Má více než 20 let zkušeností s poradenstvím v oblasti dlouhověkosti, regenerační, funkční, integrativní a precizní medicíny, a je tak dobře vybavena pro to, aby zohledňovala celkový kontext a udržovala si přehled o inovativních technologiích souvisejících se zdravím. Je profesorkou na Barcelonské univerzitě v jejím magisterském programu Longevity. Působí ve vědeckých poradních orgánech společností zabývajících se dlouhověkostí a biotechnologiemi v USA, EU a na Středním východě. Absolvovala postdoktorský program v oboru rodinného lékařství a čtyřletou stáž v oboru pracovního lékařství. Dr. Baroniová absolvovala manažerské vzdělávací programy, například Business Strategy and Financial Performance na INSEAD, Competitive Advantage na Whartonu a Disruptive Innovation na Harvardu.
Morten Scheibye-Knudsen, MD, PhD. získal doktorský titul na Kodaňské univerzitě, poté nastoupil jako postdoktorand do National Institute of Aging při National Institute of Health (NIH) v Baltimoru, kde se téměř deset let věnoval vývoji intervencí u vzácných genetických onemocnění charakterizovaných předčasným stárnutím. V roce 2016 se vrátil do Kodaně a nyní je docentem a vede laboratoř, kde aplikuje algoritmy strojového učení k definování fenotypů stárnutí a vývoji intervencí v oblasti stárnutí. Je průkopníkem algoritmů založených na hlubokém učení na velkých souborech dat, které umožňují předpovídat různé formy buněčné senescence a identifikovat vzorce stárnutí. Kromě těchto vědeckých příspěvků je organizátorem každoroční konference Aging Research and Drug Discovery, opakovaně přednáší na kurzu Biology of Aging na Johns Hopkins School of Public Health, působí jako hlavní redaktor časopisu Frontiers in Aging a působí jako zakladatel a prezident Nordic Aging Society. Byl také zakládajícím členem VitaDAO, blockchainového kolektivu zaměřeného na výzkum dlouhověkosti a biotechnologie, a je poradcem společností Deep Longevity a Longevity Vision Fund.
Raghav pokračuje v doktorském studiu na Yale Univerzitě pod vedením Dr. Alberta Higginse-Chena a Dr. Morgan Levine. Raghav má více než deset let zkušeností v oblasti výpočetních biomedicínských technologií a specializuje se na integraci datové vědy a umělé inteligence do biomedicínské oblasti. Jeho významným úspěchem je vývoj patentovaného biomarkeru metylace DNA Systems Age.
Bill Seery má rozsáhlé zkušenosti s marketingem v oblasti zdraví a dlouhověkosti a zaměřuje se na vytváření a realizaci účinných digitálních marketingových strategií na podporu dlouhověkosti a zdravotnických zařízení. Ve společnostech Longevitytech.fund a Healthylongevity.clinic stojí v čele marketingových kampaní, řídí vztahy s investory a dohlíží na správu fondů. Jeho práce zahrnuje vytváření poutavého obsahu, který nejen zvyšuje povědomí, ale také vzdělává potenciální investory a zdravotníky v zásadních tématech zdraví a dlouhověkosti. S využitím pokročilých nástrojů umělé inteligence a analytiky Bill vytváří cílenou komunikaci a strategie, které zvyšují viditelnost a podporují růst odvětví dlouhověkosti. Díky své schopnosti využívat data k rozhodování a optimalizaci marketingu je klíčovým hráčem při propagaci inovativních zdravotnických řešení a technologií zaměřených na prodloužení zdravého lidského života.
Prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D., FCCM, FESAIC (1960) je lékař s atestací v oboru Anesteziologie a intenzivní medicína a s nástavbovou atestací Intenzivní medicína. Vědeckou hodnost získal v roce 1998, v roce 2001 se habilitoval, v roce 2009 byl jmenován profesorem. Absolvoval řadu studijních pobytů (SRN, Belgie, USA) a dlouhodobých pracovních pobytů (1991-1992 USA, 2023-2004 konzultant v Saudské Arábii, mj. i jako člen lékařského týmu královské rodiny, 2010-2011 na Dalhousie University v Halifaxu v Kanadě v pozici senior konzultanta a profesora. Od roku 2000 je členem American College of Critical Care Medicine (FCCM), od roku 2022 je nositelem prestižního ocenění Fellow of the European Society of Anaesthesiology and Intensive Care (FESAIC). V letech 2004-2010 zastupoval Českou republiku v Council of European Society of Intensive Care Medicine, v období 2007-2009 byl členem European Board of Intensive Care Medicine, do roku 2018 zastával pozici člena European Board of Anesthesiology.
Působil tři funkční období jako předseda výboru České společnosti intenzivní medicíny, v současnosti vykonává druhé období funkci předsedy výboru České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Klinickou praxi vykonává na pracovištích v Praze, Ústí nad Labem a v Hradci Králové. Je členem Národního institutu kvality a excelence zdravotnictví pod Ministerstvem zdravotnictví České republiky. Je autorem řady vědeckých prací (h-index 26), je autorem a spoluautorem odborných knih a monografií.
V HLC je garantem a koordinátorem projektu „léčebná výměna plazmy“ (TPE = therapeutic plasma exchange) v indikacích podložených současným stavem odbornéhopoznání.
Kevin Perrott získal doktorát studiem antisenescentních sloučenin v Campisi Lab v Buck Institute. Během této doby spoluzaložil Oisin Biotechnologies, společnost, která využívá genetické programování k odstraňování senescentních (stárnoucích) buněk. Byl ředitelem a provozním ředitelem Metuzalémské nadace, výkonným ředitelem mnohamilionové ceny Methuselah Mouse Prize a spoluzakladatelem nadace SENS Research Foundation.
Kromě svého úsilí v neziskovém i ziskovém sektoru také spoluzaložil vládní lobbistickou organizaci Global Healthspan Institute a stal se jejím prezidentem. Po téměř dvou desetiletích působení v oblasti longevity poznamenal, že lidé, kteří využívají zdravotnické technologie, nemají na jejich vývoj žádný vliv. Proto založil OpenCures, organizaci, která spolu s jednotlivci urychluje vývoj nových intervencí.
Aleš je zakladatelem a ředitelem Institutu Nutrice a Diagnostiky a od roku 2008 působí jako docent na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Napsal 75 článků pro WOS, které byly více než 1000x citovány. Podílel se také na několika patentech a dvou monografiích. Od roku 2001 pořádá každoroční mezinárodní konferenci o vztahu mezi výživou a zdravím s názvem Mezinárodní konference výživy a diagnostiky. Jako výzkumný pracovník se podílel na více než 20 výzkumných projektech financovaných z veřejných zdrojů. Byl nominován na Cenu ministra zdravotnictví za zdravotnický výzkum a vývoj.
Dr. Cox získala ocenění Rhodes Scholar na univerzitě v Oxfordu. Je lékařkou a myšlenkovým lídrem na poli regenerativní medicíny. Je všestranně nadaná a úspěšná nejen ve svém akademickém oboru, ale také jako inovátorka a podnikatelka.
Její více než 20letá kariéra ve zdravotnictví zahrnuje klinickou medicínu a akademické a zdravotnické poradenství v komerční sféře ve Velké Británii, Severní Americe a Karibiku. Vede rozvoj regenerativní medicíny a medicíny, která se zabývá využitím kmenových buněk, na Bahamách a zasazuje se o implementaci moderních zdravotnických technologií na Bahamách, v Karibiku a v Latinské Americe.
Dr. Matias Fernandez Viña je lékařem a výzkumníkem s postgraduálním vzděláním v oboru regenerativní medicíny, moderních terapií a buněčné kultury na Universidad Abierta Interamericana v Rosario a Universidad Nacional v Cordobě v Argentině. Specializuje se na klinickou kardiologii.
V roce 2017 absolvoval roční stáž v regenerativní medicíně, pokročilých terapiích a biomedicínském výzkumu v Centru molekulární a regenerativní biologie (CABIMER) a ve Španělské síti buněčných terapií (TERCEL).
V roce 2018 absolvoval stáž u Dr. Diega Correy na University of Miami v Diabetes Research Institute a v roce 2019 působil jako profesor ve Wake Forest Institute v Severní Karolíně u Dr. Anthonyho Atala.
V současnosti působí jako odborný asistent na Universidad Abierta Interamericana v Rosario v Argentině a jako vědecký konzultant pro regenerativní medicínu a pokročilé terapie v oblasti výzkumu, aplikace a vývoje s mezenchymálními kmenovými buňkami (MSC), exozomy a plazmou s vysokou koncentrací krevních destiček.
Je ředitelem projektu 1000 Immunomes na Stanford univerzity a Profesorem na Buck Institute kde zároveň vede laboratoř výzkumu stárnutí pomocí umělé inteligence. Doktorská studia zakončil na univerzitě v Buenos Airtes se svou prací zaměřenou na posílení imunity při rakovinných onemocněních. Na Stanford Univerzity byl jmenován Profesorem na Instututo pro Iimunitu, transplantace a infekce. Doktor Furman vlastní více než 20 patentů a celou řadu publikací s více jak 6000 citacemi s i10 indexem 32.
Prof MUDr Vladimír Teplan, DrSc je profesorem vnitřního lékařství na Karlově univerzitě v Praze a doktorem lékařských věd. Klinickou praxi získal na interním oddělení Thomayerovy nemocnice, na III. interní výzkumné základně IKEM a na Klinice nefrologie IKEM, kde byl 10 let přednostou a dalších 8 let zástupcem přednosty. Zajišťuje postgraduální výchovu lékařů v nefrologii a je profesorem i na Lékařské fakultě v Ostravě. Jako primář (Oberarzt) vedl interní a nefrologické oddělení kliniky v Dessau (Německo). Má atestace z vnitřního lékařství I. a II. st, z nefrologie a z metabolismu a výživy.
Publikoval více než 300 prací v domácím i zahraničím písemnictví v problematice nefrologie a metabolismu a výživy. Je autorem či významným spoluautorem 19 monografií a 75 kapitol v monografiích v ČR i v zahraničí. Dlouhodobě se účastnil práce ve výboru České nefrologické společnosti (ČNS - předseda, místopředseda,člen výboru ), je členem výboru České společnosti pro metabolismus a výživu (SKVIMP). Byl členem výboru Evropské společnosti pro výživu (ESPEN) za Českou republiku. Byl a je členem řady dalších mezinárodních nefrologických a nutricionistických společností (EDTA/ERA, ISN, ASN, ESPEN, DGN). Byl členem výboru světové Int Soc of Renal nutrition and Metabolism. Organizoval řadu mezinárodních kongresů. Je čestným členem České, Maďarské a Slovenské nefrologické společnosti. V r. 2022 jeho publikační Hirschův index činil 24 a více než 2500 citačních ohlasů.
Více než 30 let se zabývá metabolismem a výživou. V posledním desetiletí pak otázkou metabolismu tukové tkáně, obezity, nutrice a možnostem léčby adekvátní dietou vč. enterální a ketoanalogy esenciálních aminokyselin. Velkou pozornost věnuje seniorům. Studijně pobýval v USA (Yale, UCLA) a Německu (stipendium DAAD Hohenheim). Je čestným členem České, Maďarské a Slovenské nefrologické společnosti a Distinguished Fellow of ERA-EDTA. Je jediným nositelem ceny ISURT Toshimitsu Niwy v ČR za celoživotní činnost v problematice metabolismu a výživy u chorob ledvin.
Lifestyle genetika, telomerová diagnostika, sportovní medicína
František má 30 let zkušeností ve vrcholovém sportu, zejména ve fitness, kulturistice a atletice. Specializuje se na suplementaci pro sportovce i běžnou populaci. Vede ambulanci nutriční genetiky, farmakogenetiky, sportovní genetiky a genetiky životního stylu v Praze. Pracoval pro mezinárodní farmaceutické společnosti (Glaxo, Yamanouchi, Krewel Meuselbach) a genetické laboratoře (Vemodia, KitGen). Kromě toho spolupracuje s renomovanými společnostmi, které se zaměřují na analýzu DNA a biologii telomer (DNA Plus, Novogenia, Life Length, T.A. Science), a je spolupracujícím lékařem Centra zdravotnického zabezpečení české sportovní reprezentace.
Je absolventem Karlovy Univerzity a Vojenské lékařské Akademie. Lékařskou praxi absolvoval na Onkologii a na Oddělení klinické biochemie a diagnostiky FNHK a na Interním lékařství VN v Bratislavě. Studoval také na FTVS Univerzity Karlovy a má úplné trenérské vzdělání i Kurz sportovní medicíny.
Kromě češtiny a slovenštiny mluví plynule maďarsky a domluví se také anglicky a německy. Je členem České společnosti tělovýchovného lékařství a A4M v USA.
Sportovní lékař a vedoucí Centra zdravotnického zabezpečení sportovní reprezentace. V letech 1984 až 1986 pracoval na Oddělení klinické genetiky FN Motol. Po působení ve Správě pro tělesnou výchovu a sport v Úřadu předsednictva vlády ČSSR v letech 1986 až 1988 vedl výzkumnou a servisní Laboratoř klinické biochemie a fyziologie ÚNZ pro vrcholový sport a byl hlavním řešitelem pětiletého plánu pro podporu sportovní výkonnosti. Dále vedl Oddělení zátěžové medicíny Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Získal atestace v oborech klinické biochemie, interního lékařství a tělovýchovného lékařství. Působil jako šéflékař a člen Medical teamu Českého olympijského týmu na deseti olympijských hrách v letech 2000 až 2018. Je členem lékařské komise ČOV a Evropských olympijských výborů. V roce 2000 založil a dodnes vede Centrum zdravotnického zabezpečení sportovní reprezentace, kde poskytuje také diagnostickou a léčebnou péči.
Vystudoval farmakologii na UCL (University College London) v Londýně, kde poté pár let pracoval ve farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline se zaměřením na výzkum nových léků a jejich přeměny v těle. To ho vedlo k pokračování ve studiu translační medicíny na University of Cambridge, kde následně studoval všeobecné lékařství. Po počáteční klinické praxi ve Velké Británii se vrátil do Prahy, kde v současnosti působí jako lékař v anesteziologii a intenzivní medicíně. Jeho dlouholetý zájem o farmakogenetiku a personalizovanou medicínu ho přivedl do oblasti dlouhověkosti a jejího uplatnění v klinické péči.
Vnitřní lěkařka, klinická dietoložka, odbornice na výživu certifikovaná v Česke Republice, doktor USD, PhD.
Má 20 let praktických lékařských zkušeností na Ukrajině. Pracovala v terapeutických a kardiologických regionálních centrech a také v multifakultní nemocnici na Ukrajině. Její praxe je spojena s vědecko-výzkumnou činností - studuje vliv epigenetických faktorů (nezdravý životní styl, hypodynamie, kouření, nezdravá strava, stres) na lidské zdraví.
V roce 2013 obhájila prakticki-vědeckou disertační práci, která se věnovala studiu znaků klinického průběhu a léčby pacientů s metabolickým syndromem (prediabetes, diabetes 2. typu, hypertenze, dyslipidémie, obezita). Od roku 2015 se věnuje ultrazvukové diagnostice při screeningu onemocnění v časných stádiích onemocnění vnitřních orgánů.
Od roku 2018 získala certifikát dietní lékař a kouč zdravé výživy а nutraceutiky. Ve své práci se drží zásad prevence a anti-aging, medicíny založené na důkazech a holistického přístupu. Věří tomu, že “Moderní preventivní a anti-aging medicína poskytuje odpovědi na otázku nejen, jak dlouho žít, ale jak dlouho žít kvalitně”.
Specialista na anesteziologii, intenzivní péči a infuzní terapii. Vystudoval Univerzitu Karlovu a Vojenskou lékařskou akademii s atestací z vnitřního lékařství, anesteziologie a intenzivní medicíny. Pracoval na interní klinice ÚVN Praha, ÚVN Bratislava a FN Trnava jako přednosta JIP. V letech 2003–2005 působil na Univerzitní klinice v Drážďanech. Od roku 2006 až dosud je vedoucím lékařem ve Vinzenzsgruppe Gottlicher Heiland ve Vídni. V roce 2008 získal doktorát na Bratislavské univerzitě. Je členem české, slovenské, rakouské a německé lékařské komory. Dlouhodobě se zajímá o zlepšování kvality aktivního života a preventivní medicínu.
Atestovaná lékařka z vnitřního lékařství, která úspěšně ukončila LF UK v Bratislavě, následně se věnovala vědeckému výzkumu na LF UPJS v Košicích, se zaměřením na fyziologické a patofyziologické procesy během stárnutí, vývoj inzulínové rezistence a civilizační nemoci. Absolvovala klinickou praxi z interní medicíny a absolvovala postgraduální doktorandské studium na Interní klinice Univerzitní nemocnice Louise Pasteura v Košicích. Studovala na mezinárodním institutu Kaplan v New Yorku, USA, kde se věnovala vědecké činnosti pro American Diabetes Association. Příčinu nemocí vidí v souhrnu genetických a epigenetických faktorů, životního stylu, stresu, stravování, fyzické aktivity a spánku. Je fascinována mitochondriální medicínou, kterou vidí jako esenciální pro správného fungování jednotlivých orgánů a systémů v lidském těle. Je přesvědčena, že udržování zdravých mitochondrii je klíčovou součástí anti-aging přístupu.
Odborná asistentka na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy s více než 10 lety praxe na klinických lůžkách. Místopředsedkyně České asociace nutričních terapeutů. Zaměřuje se na preventivní gerontologii, dlouhověkost, paliativní péči a nutriční péči u pacientů s demencí. Absolventka oborů Nutriční terapeut, Nutriční specialista a doktorského programu Preventivní medicína a epidemiologie na 1. LF UK, a oboru Výživa a potraviny na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze. Na mezinárodní úrovni se věnuje dietetice, zejména v oblasti preventivní gerontologické výživy a nutriční biochemie.
Po absolvování oboru všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy se zaměřil na odborný rozvoj. Prošel stážemi na Neurologické klinice VFN Praha a v Universidade de Coimbra v Portugalsku. Poté zahájil dlouhodobý psychoterapeutický výcvik v psychodynamické psychoterapii na Slovenském Institutu pro psychodynamickou psychoterapii (SIPP). Paralelně se angažoval jako online tutor, kde nejen vyučoval, ale také se věnoval psychohygieně a technikám zvládání stresu.
Andrea vystudovala Vysokou školu zdravotnictví a sociální práce sv. Alžbety v Bratislavě na Slovensku. Je specializovanou sestrou, která má více než 15 let zkušeností v nemocnici IK+EM (JIP, kardiologie a ambulance kardiologa) v Praze. Je také diplomovanou záchranářkou s certifikátem plavčíka a letní a zimní horské služby. Její silnou stránkou je komunikace a empatie, proto ráda pracuje s pacienty. K oboru dlouhověkosti ji přivedl zájem o zdravý životní styl, výživu a sport.
Kateřinin vřelý úsměv bude to první, s čím se setkáte u nás na klinice. Mezi její přednosti patří zejména empatie, anticipace, organizační schopnosti, zodpovědný přístup, pečlivost a smysl pro detail. Má více než desetileté zkušenosti ve francouzské nadnárodní společnosti v oblasti farmacie a dermokosmetiky. Vystudovala Obchodní akademii Tomáše Bati ve Zlíně a poté strávila delší čas ve Francii. Hovoří plynně francouzsky a česky a domluví se také anglicky. Její vášní je moderní tanec, dance aerobik a jiné cardio sporty. Kateřina je velmi komunikativní, má ráda kontakt s lidmi a zajímá se o zdravý životní styl, což ji přivedlo na Healthy Longevity Clinic.
MUDr. Alison Levitt je dynamickou a inspirující holistickou lékařkou, která má certifikaci v rodinném lékařství a specializuje se na anti-aging a regenerativní medicínu, funkční medicínu, plazmu bohatou na trombocyty a buněčnou regenerativní terapii pro omlazení obličeje, estetiku, sexuální zdraví, růst vlasů a obnovu svalů a kloubů. Má certifikaci také pro hyperbarickou terapii, bioidentickou hormonální substituci, řízení hmotnosti a IV terapii. Do práce s pacienty vždy zahrnuje techniky všímavosti (mindfulness) a změny životního stylu.
Je spisovatelkou, bývalou televizní osobností a vášnivou řečnicí v oblasti optimálního zdraví, regenerativní medicíny, dlouhověkosti, krásy uvnitř i navenek, výživy a medicíny mysli a těla.
MUDr. Levitt je spoluautorkou dvou lékařských učebnic: Integrative Medicine, vydané nakladatelstvím Saunders, a Complementary and Alternative Secrets, vydané nakladatelstvím Hanley and Belfus. Psala týdenní sloupek o zdraví v The Gannett Citizen’s Times a byla publikována v New Life Journal, Natural Health Magazine, Great Smokies’ Medical Digest, Gluten free Living, Health, Experience Life, Minnesota Business Journal a magazínu Self.
Alison věří, že krása, zdraví a duševní pohoda vychází z dobrého stravování a zdravého a vyváženého života. Tradiční přístup spojuje s nejúčinnějšími přírodními léky, regeneračními protokoly a anti-aging technologiemi, aby svým pacientům pomohla dosáhnout optimálního zdraví a rovnováhy mysli, těla a ducha. Je známá jako lékařka, léčitelka, zdravotní koučka a duchovní průvodkyně. Je vizionářkou a inspirací pro všechny, kteří chtějí být zdraví a žít naplno.
Lauren Klein je lékařkou s vášní pro personalizovaný přístup k medicíně. Už přes deset let se specializuje na interní lékařství a optimalizaci zdraví. K Healthy Longevity Clinic se přidala, aby podpořila své úsilí o posun paradigmatu od léčby nemocí k jejich prevenci. Její přístup se zaměřuje na longevity – pracuje s genetikou, epigenetiku, biomarkery a životním stylem, díky čemuž poskytuje přesné a individualizované intervence, jež vedou k optimalizaci zdraví a délky i kvality života jejích pacientů.
Lauren pravidelně přednáší na konferencích Age Management Medicine Group (AMMG) a American Academy of Anti-Aging Medicine (A4M). Její nedávné přednášky se zaměřovaly na hubnutí, genetiku, inzulínovou rezistenci a prevenci cukrovky. Lauren absolvovala různé certifikační programy včetně botoxu pro estetická vylepšení, dermálních výplní, plazmy bohatou na krevní destičky (PRP), léčby vypadávání vlasů, sexuálních dysfunkcí u mužů i žen, řízení hmotnosti a terapie mezenchymálními kmenovými buňkami (MSC) (kostní dřeň a tuková tkáň). Díky tomu má jedinečný a ucelený pohled na péči o pacienty. Má certifikaci pro práci s FibroScanem, který detekuje nealkoholové ztučnění jater (NAFLD) a cirhózu, a estetickými zařízeními, jako je EmSculpt, Emsella a Exilis. Vyšlo jí také několik národních článků, včetně: "Máte více tuku, než si myslíte?" (magazín Shape) a „Co byste měli vědět o antidepresivech, než si řeknete, že nefungují“ (magazín NYLON).
Lauren má povolení provozovat praxi na Floridě a v New Yorku a obdržela certifikaci od National Commission of Certification of Physician Assistants. Vystudovala bakalářský titul na Floridské univerzitě a magisterský titul na Nova Southeastern University.